Новини

Жителі Санкт-Петербурга просять перейменувати партію ПАРНАС

77c7a50fb6bd2a8a22cebe3f8cd7f5f3__1200x630.jpg

Петербуржці, які проживають в муніципальному окрузі Парнас Виборзького району адресували петицію Михайлу Касьянову з проханням змінити назву партії

Жителі муніципального округу Парнас Виборзького району Санкт-Петербурга склали петицію до Михайла Касьянова з проханням перейменувати партію ПАРНАС. Текст звернення з'явився сьогодні вночі на порталі Change.org.

 — Ми не станемо пояснювати причини, за якими нас коробить схожість в назві нашого району і вашої партії. Не тільки тому, що ми не бажаємо Вас ображати, але також і через те, що Ви і самі їх добре знаєте, — йдеться в тексті петиції.

Автори петиції зазначають, що звертаються до Касьянову не вперше — спочатку прохання була озвучена ще в 2012 році, коли політик був співголовою «РПР-Парнас». Тоді Касьянов пообіцяв петербуржцям розглянути їхнє звернення, але нічого так і не змінилося.

Жителі округу підкреслюють, що їм соромно за асоціації з партією, додаючи, що якщо Михайло Касьянов «вважає себе чоловіком», він повинен повернутися до питання про перейменування партії, вирішити який він обіцяв кілька років тому.

Вибір в якості засобу комунікації платформи з петиціями автори звернення пояснюють тим, що зв'язатися з Михайлом Касьяновим будь-яким іншим способом у них не виходить. За вказаними на його сайті телефонами домовитися про зустріч неможливо, а повідомлення на електронну пошту залишаються без відповіді.

На момент написання замітки під текстом петиції підписалися 276 осіб. Всього в муніципальному окрузі Парнас Виборзького району Санкт-Петербурга проживає майже 70 тис. Осіб.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору