1522208284_maxresdefault.jpg
Аналітика

Юрій Луценко VS Нова Пошта | ШКОЛА КОРУПЦІЇ

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Наші LIVE-трансляції на YouTube ➜ https://goo.gl/m946q7

У #школакорупціі сьогодні говоримо про Нову пошту та Луценко — наш Монті Пайтон. Зазирнемо в минуле антикорупціонера Шабуніна. Як Нафтогаз себе рекламує і як в Кривому Розі замахнулися на суперстадіон, а поки діти тренуються в облуплених стінах. Ваші пропозиціі пишіть в коментарях — про що чи кого хочете почути наступного разу.

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції.

#Ісландія #islndtv #єсенс

Юрій Луценко VS Нова Пошта | ШКОЛА КОРУПЦІЇ
Обговорення

Популярне

Вгору