Новини

Які побили депутата МО «Княжево» могли відключити камери спостереження

e78761ab9a50ec7f6f9a17610d316fd9__1200x630.jpg

На записи з відеокамер можна помітити, як машина підозрюваних в нападі кружляє по двору в очікуванні чиновника .

Співробітники правоохоронних органів вивчають записи відеоспостереження, встановленого на під'їзді житлового будинку на бульварі Новаторів, де вранці в п'ятницю, 2 грудня, троє осіб у масках з битами напали на главу муніципального освіти Дмитра Козлова.

За оперативними даними, автомобіль, в якому знаходилися злочинці, кружляв по двору за годину до нападу. Саме на чорній «тойоті-камрі» озброєні битами чоловіки під'їхали до під'їзду чиновника в момент його виходу на вулицю, вважають в поліції.

Крім того, за словами джерела в правоохоронних органах, чиновника могли «вести» від квартири. За записами правоохоронці планують визначити підозрюваних.

Варто відзначити, що камера, спрямована на місце події, в день нападу не працювала. Причиною названо збій в системі електроживлення. Розглядається версія, згідно з якою зловмисники змогли відключити відеоспостереження.

Нагадаємо, що за фактом нападу трьох злочинців в масках з битами на главу МО «Княжево» Дмитра Козлова порушено кримінальну справу. Головне слідче управління Слідчого комітету по Санкт-Петербургу веде розслідування за статтею «Умисне заподіяння шкоди здоров'ю середньої тяжкості» (стаття 112 КК РФ).

На даний момент Козлов знаходиться на стаціонарному лікуванні. Його стан оцінюється як задовільний, але загрози для його життя немає.

 — Лікарі кажуть, що буду в лікарні до наступного тижня. Все було несподівано. Перший удар був ззаду, було три людини, — розповів виданню «Нова газета» Дмитро Козлов.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору