Новини

Хайтек по-пекінськи. У Китаї знайшли спосіб здешевити будівництво будинків в 30 разів

4b92ad47e80ed6c5f810d6c30581c4fa__1200x630.jpg

Міжнародна команда архітекторів з бюро People's Architecture Office побудувала сучасні апартаменти зі збірних панелей в хутонге Пекіна, пише Dezeen.

Будинок білосніжного кольору з'явився в одному з пекінських хутонгов (ханьское назву спальних районів) зовсім недавно. Його господиня місіс Фан проживала в старому будинку, на місці якого розташувалася нова споруда, ще в дитинстві зі своїми батьками.

Згодом вони переїхали в інше місце, а жінка довго і безуспішно намагалася знайти собі житло ближче до роботи, і, коли зневірилася, вирішила найняти бюро для того, щоб архітектори спроектували і побудували для неї сучасне житло в хутонге.

Вийшло дешево і сердито: завдяки інноваційним панелям вартість будинку знизилася в 30 разів, і в той же час це надійна і водонепроникна конструкція, а ще жінці вдалося скоротити свій час, яке вона витрачає, щоб дістатися на роботу, з чотирьох годин до одного.

Житло нічим не поступається звичайному за рівнем комфорту: у ньому є і зручна кухня, і ванна кімната, а на даху — тераса, де можна ввечері випити кави і відпочити від метушні.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору