1530007324_maxresdefault.jpg
Аналітика

Владислав Матринецкий «Канцерогенный ум» | НАЧИТАЛАШОУ

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Слово «психосоматика» в побуті ми вживаємо доволі часто і знаємо що всі хвороби від нервів. Але що ми насправді про це знаємо та як це знання вплине на наше здоров’я? З’ясовуємо в ефірі #НАЧИТАЛАШОУ разом з доктором медичних наук, автором книги «Канцерогенный ум» Владиславом Матреницьким

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції.

#Ісландія #islndtv #єсенс

Владислав Матринецкий «Канцерогенный ум» | НАЧИТАЛАШОУ
Обговорення

Популярне

Вгору