Новини

Влада нададуть тимчасове житло постраждалим від вибуху газу під Хабаровськом

b1a747e79057aaf9c74c1f64bcfa9c63__1200x630.jpg

Йдеться лише про тих мешканців, чиї квартири були зруйновані, інших людей тимчасово евакуювали на час проведення рятувальних робіт.

Власникам квартир, які були зруйновані в результаті вибуху побутового газу в місті Радянська Гавань Хабаровського краю, буде надано тимчасове житло, заявив виданню «Нова газета» заступник голови уряду краю з питань паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства Анатолій Литвинчук.

 — На п'ятому поверсі повністю постраждали, зруйновані дві квартири, 79-я і 80-я, якщо не помиляюся. Поки складно сказати, в який саме квартирі був вибух. В будь-якому випадку тимчасове житло людям надамо, а далі будемо розбиратися, чи застраховані квартири. Якщо застраховані, страховку отримають, так що буде або це житло відновлено, якщо експерти скажуть, що це можливо, або буде вирішуватися питання з придбання іншого житла. Це стосується тільки двох зруйнованих квартир, — сказав Литвинчук.

Крім того, співробітниця прес-служби МНС по Хабаровському краю Анастасія Котова повідомила, що з будівлі, де стався вибух, евакуювали 74 людини, для яких були організовані два пункти обігріву. В ліквідації наслідків того, що сталося задіяно близько 150 рятувальників і близько 40 одиниць різної техніки.

Раніше сьогодні стало відомо про вибух побутового газу в одному з житлових будинків в місті Радянська Гавань. Вибух прогримів на п'ятому поверсі будівлі на вулиці Робочій. В результаті інциденту постраждали три людини. Причини НП з'ясовуються. За фактом вибуху прокуратура організувала перевірку.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору