1539580503_maxresdefault.jpg
Аналітика

Війна без війни: чому вибухають арсенали? | Година Z Тетяною Гончаровою

Сьогодні в Годині Z Тетяною Гончаровою полковник СБУ у відставці Олег Старіков. Допомагає ведучій знайти відповідь на питання, як врятуватися, коли зненацька прилетіло. Вибухи в Ічні майже припинилися, але ж... чи не варто запастися каріматом і спальником, навіть коли не живеш поблизу арсеналу зі зброєю?

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції.

#Ісландія #islndtv #єсенс

Війна без війни: чому вибухають арсенали? | Година Z Тетяною Гончаровою
Обговорення

Популярне

Вгору