Новини

В околицях Вілючинську на Камчатці помітили ведмедя-шатуна

850045cb3fd02bbbd2fa57fa6b49685e__1200x630.png

Мисливствознавці тримають ситуації на контролі і, якщо не заліг у сплячку медведдь буде становити небезпеку, вживуть заходів .

Ведмідь-шатун був помічений поблизу мікрорайону Рибачий в Вілючинськ міському окрузі на Камчатці. Один з місцевих жителів зняв хижака на відео.

[Підпишіться на нашу розсилку]

Як відзначили мисливствознавці, ситуацію з ведмедем вони тримають на контролі. У разі, якщо не заліг у сплячку «клишоногий» почне становити небезпеку для людини, фахівці вживуть заходів.

Головне управління МНС Росії по Камчатському краю нагадує жителям півострова, що ведмеді-шатуни відрізняються підвищеною агресивністю і заради видобутку їжі накидаються на все, що попадається їм на шляху. Незважаючи на зовнішню худобу, вони відрізняються небувалою силою, а голод надає їм особливу агресію.

Нерідко хижаки в пошуках їжі з'являються поблизу людського житла, нападають на домашню худобу і людей.

Рятувальники рекомендують лижникам, снегоходчікам і любителям зимової природи доти, поки ведмідь-шатун не ляже в сплячку, уникати поїздок в ліс, батькам — стежити за місцезнаходженням своїх дітей і не відпускати їх гуляти одних в темний час доби.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору