Новини

У Ленобласті СК почав перевірку за фактом побиття ветерана за зауваження

5c2b70eefa12e08284c9076369fbcef1__1200x630.jpg

За результатами взятої на особливий контроль перевірки буде прийнято процесуальне рішення.

Слідче управління СК РФ по Ленінградській області почало перевірку за фактом побиття 78-річного ветерана Великої Вітчизняної війни Сергія Панкова, котрий пережив німецький полон.

 — За результатами дослідчої перевірки буде прийнято процесуальне рішення, — повідомили виданню «Нова газета» в СУ СК по Ленобласті.

Керівництво Слідчого управління приділяє особливу увагу фактами порушення прав соціально незахищених осіб — ветеранів, пенсіонерів, неповнолітніх, в зв'язку з чим проведення перевірки взято на особливий контроль. Про результати перевірки та прийняте процесуальному рішенні буде повідомлено, додали у відомстві.

Як повідомлялося раніше, 3 грудня 78-річного чоловіка, котрий пережив полон в двох німецьких таборах, вдарив через зауваження відпочиваючий з Петербурга. Літньої людини обурило, що компанія каталася на ватрушки по лижній трасі в торосове, яку він сам створив. У відповідь на зауваження чоловік вдарив пенсіонера. На даний момент Сергій Панков проходить лікування в очному відділенні кінгісеппской лікарні. За словами ветерана, після удару він перестав бачити на одне око. Лікарі поставили йому діагноз «відшарування сітківки ока».

Пізніше стало відомо, що дружина побитого за зауваження ветерана встигла сфотографувати на мобільний телефон кривдника свого чоловіка.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору