Новини

Трунов звинуватив поліцію у зломі електронної пошти Маруані

ed1c7c2cb6ed680bc5aa68b9115dd110__1200x630.jpg

Юрист Ігор Трунов заявив виданню «Нова газета», що правоохоронні органи, які займаються розслідуванням конфлікту між лідером французької групи Space Дідьє Маруані та російським співаком Філіпом Кіркоровим, зробили ряд протиправних дій. Зокрема, зламали електронну пошту музиканта.

 — Наше досьє передали іншій стороні на ознайомлення, це грубе порушення законодавства. Нам всім  — мені, Дідьє, нашому представникові в Парижі правоохоронні органи зламали пошту електронну і видалили всі повідомлення. Це теж незаконно, робиться тільки за рішенням суду. Я думаю, що мій телефон теж в досить сумному стані після того, як з ним експериментували співробітники поліції,  — сказав юрист.

Раніше стало відомо, що співробітники правоохоронних органів не стали порушувати кримінальну справу стосовно Трунова і лідера Space. Сам Трунов розповів, що йому, музиканту і перекладачці повернули речі, вилучені під час затримання. Крім того, за словами юриста, слідчий, яких їх затримав, мав намір принести свої вибачення.

Маруані та Трунов були затримані поліцейськими увечері 29 листопада в відділенні Ощадбанку в центрі Москви, де вони збиралися зустрітися з Кіркоровим для підписання мирової угоди за позовом про порушення авторських прав.

28 листопада Трунов заявив, що сторонам вдалося домовитися в досудовому порядку. За його словами, Кіркоров визнав претензії Маруані та групи Space і навіть погодився виплатити компенсацію. Однак адвокат російського співака Олександр Добровінський це спростував, заявивши, що ніяких домовленостей не було, а з Маруані від імені Кіркорова розмовляли пранкери.

Тепер Трунов і Маруані намагаються залучити російську зірку до відповідальності за неправдивий донос.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору