Новини

Трунов пояснив, чому вони з Маруані вирішили звернутися до президента РФ

a56d49fdfcab50d2c891621d37e70c32__1200x630.png

Юрист вважає, що поліцейські незаконно їх затримали і порушили права іноземного громадянина.

Юрист Ігор Трунов розповів, що напередодні вдень направив звернення російського президента Володимира Путіна. За словами адвоката, в незаконному затриманні його і французького композитора Дідьє Маруані необхідно розібратися.

 — Вчора я з довіреністю і зі своїм паспортом ходив в Управління по прийому звернень громадян на Ільїнці, — зазначив Трунов.

Юрист додав, що вони з Маруані вирішили звернутися до Путіна з приводу того, що поліцейським неприпустимо втручатися в цивільно-правові відносини і неприпустимо порушувати закон, заарештовувати іноземців і не запрошувати на допит представників консульства.

 — Крім того, російське законодавство слабо регламентують захист авторських прав. Ті особи, які помічені в підозрі в плагіаті, не можуть визнаватися народними артистами, адже це державна нагорода яка дається видатних осіб. Поставили ряд таких глобальних фундаментальних питань, — зазначив Трунов.

Нагадаємо, очікується, що сьогодні слідчий вибачиться за затримання юриста і лідера групи Space. За словами юриста, о 17:00 їм повернуть вилучені документи і речі.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору