Новини

Тренер шантажує Овечкіна ігровим часом

4f7cbf26c0a551cc83eeccd8e18a7326__1200x630.png

Головний тренер «Вашингтона» Баррі Тротца, як і обіцяв, провів роз'яснювальну бесіду з капітаном цього клубу НХЛ Олександром Овечкіним.

Нагадаємо, напередодні Тротца оголосив про намір жорстко поговорити з Овечкіним щодо занадто частих вилучень російського форварда в останніх матчах. Про результати цієї бесіди тренер розповів північноамериканським журналістам.

 — Ми добре поговорили, — вважає Тротца. — Овечкін погодився, що приносить набагато більше користі голами, а не на лавці для штрафників. Капітан не повинен підводити команду, залишаючи партнерів у меншості. При цьому я нагадав Овєчкіну, що арбітри знають про його манері наносити ключкою рубають удари. Вони стежать за ним. Значить, треба бути акуратніше. Коли на тобі лежить така відповідальність, ти повинен вирішувати проблеми, а не створювати їх.

На питання, що він робитиме, якщо Овечкін не виправити, Тротца відповів:

 — У мене є тільки один інструмент — ігровий час. Якщо Овечкін продовжить в тому ж дусі, то просто буде менше проводити на льоду. Я це обіцяю.

Відзначимо, що кращий снайпер чотирьох попередніх сезонів не може вразити ворота суперників в п'яти матчах поспіль. Сам Овечкін в інтерв'ю американським ЗМІ назвав претензії Тротца справедливими і пообіцяв зробити висновки.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору