Новини

Тих, хто вижив в аварії в ХМАО дітей можуть відправити в Москву на пластичні операції

В найближчі два-три дня постраждалі залишаться в лікарні Ханти-Мансійська, повідомили в прес-службі установи.

Не виключено, що дітей, які постраждали в аварії в Ханти-Мансійському автономному окрузі, повезуть до столиці для продовження лікування, повідомили виданню «Нова газета» в прес-центрі Окружний клінічної лікарні міста Ханти-Мансійськ, де перебувають постраждалі в ДТП.

 — Поки питання з транспортуванням в Москву відкладається. В найближчий день-два дітей нікуди не везуть, вони продовжують тут лікування. Можливо, дітям в майбутньому знадобляться різні операції, в тому числі, різні пластичні і реабілітація. Можливо, вже на цьому етапі варто подумати про те, щоб цих пацієнтів перевезти, — уточнили в клинку.

Там додали, що сьогодні з батьками госпіталізованих дітей провели зустріч.

Наші лікарі, які ведуть цих пацієнтів, спільно з нашими колегами з Москви, провели зустріч з батьками. Обговорили питання, розповіли кожній родині конкретно по їх дитині, — уточнили в прес-службі.

За даними ТАСС, сьогодні слідчі затримали директора спортивної школи «Сибіряк» Ірину Тарасову, де навчалися потрапили в ДТП діти. В аварії, що сталася 4 грудня, зіткнулися вантажівка, два легкових автомобіля і рейсовий автобус, який прямував з Ханти-Мансійська в Нефтеюганськ. Загинули 12 осіб, 10 з них — діти. За фактом аварії порушено кримінальну справу.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору