Новини

Союз футболістів: Догляд Слуцького оголосили перед матчем для струсу ЦСКА

4885a6c5a1c3cc9319fdb23e16e1cd4a__1200x630.jpg

Керівництво клубу ЦСКА могло оголосити про відхід Слуцького поста головного тренера напередодні матчу з «Тоттенхемом» для струсу команди перед важливою грою, заявив виданню «Нова газета» генеральний директор загальноросійського професійної спілки футболістів Олександр Зотов.

 — Я чесно кажучи, не можу сказати, чому перед грою це оголошується. Єдине, можу припустити, що це для струсу команди. Дуже часто після зміни тренера або після оголошення про те, що тренер буде змінюватися, гравці видають емоційну ігру.і часто результат матчу після звістки буває непередбачуваним і на користь тієї команди, звідки тренер йде. Чисто з емоційної точки зору до такого прийому вдалися, але знову-таки — це спекуляція, — сказав Зотов.

6 грудня керівництво столичного футбольного клубу ЦСКА офіційно оголосив про відставку Леоніда Слуцького з поста головного тренера. Останнім матчем Слуцького в ЦСКА стане гра 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, яка пройде 7 грудня в Лондоні проти «Тоттенхема». Головним кандидатом в наступники Слуцькому є очолює «Уфу» Віктор Гончаренко, в контракті якого прописано повернення в армійський клуб вже взимку.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору