Новини

Ресторан в Лондоні на Різдво влаштує безкоштовну вечерю для самотніх і бездомних

5e397ed91e5cab53deef7cb5c3236e95__1200x630.png

Пропозиція моментально знайшла відгук у лондонців, багато з яких зголосилися побути волонтерами і допомогти адміністрації закладу провести цей благодійну вечерю.

Турецький ресторан Shish в Лондоні пропонує всім бездомним або літнім людям, яким не з ким зустріти Різдво, відзначити свято в затишному місці з безкоштовною вечерею. Про це розповідає портал theuk.one.

 — Не важливо, якого ми віросповідання, якою мовою спілкуємося і до якої культури належимо — все ми зобов'язані допомагати іншим людям, — таке оголошення адміністрація ресторану розмістила в соціальних мережах.

Пропозиція моментально знайшла відгук у лондонців, багато з яких зголосилися побути волонтерами і допомогти адміністрації ресторану провести цей благодійну вечерю. Вони допоможуть розсадити гостей, приготувати закуски і страви, а після вечері приберуть зал і вимиють посуд.

В ресторані пообіцяли, що нагодують гостей супом і холодною закускою джаджик, на друге гостям запропонують на вибір курячу або овочеву запіканку або ж курячий шашлик, а на десерт буде рисовий пудинг. Пропозиція про безкоштовне вечері дійсно з 12:00 до 18:00 за лондонським часом в Різдво, 25 грудня.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору