1526745303_maxresdefault.jpg
Аналітика

Рене Макгрегор «Коли здорове харчування шкодить» | НАЧИТАЛАШОУ

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Наші LIVE-трансляції на YouTube ➜ https://goo.gl/m946q7

#НАЧИТАЛАШОУ продовжує серію програм про здоров’я і сьогодні ми говоримо про ЗОЖ головного мозку. Як знайти міру в здоровому ставленні до життя, за якою починається орторексія – нав’язливе бажання стати краще, ще краще і ще. Альона Іванова і Анастасія Голобородько обговорюють книгу “Коли здорове харчування шкодить”.

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції.

#Ісландія #islndtv #єсенс

Рене Макгрегор «Коли здорове харчування шкодить» | НАЧИТАЛАШОУ
Обговорення

Популярне

Вгору