Аналітика

Путін призначив нового «Смотрящого» за Україною: екс-міністра Внутрішніх Справ України — Віталія Захарченко

Останнім часом у ЗМІ поширилась інформація про повернення в Україну колишнього міністра Внутрішніх справ Віталія Захарченка, члена Сімї Януковича, котрий причетний до розстрілів на Майдані мітингувальників та загибелі" Небесної Сотні". Ситуація в Україні може загостритися, оскільки Кремлівські плани Владислава Суркова по дестабілізаціі Украіни зірвані, а самого радника Путіна відсторонено. Новим негласним «смотрящим Кремлю» назначений Дмитро Козак — віцепремєр Россії, котрий має дружні стосунки з Віталієм Захарченком, та доручає йому курирування України.

IMG_4450-26-04-18-09-26Днями стало відомо, що колишній ватажок «Беркуту» має намір повернутися на окуповану територію України. І хоча Захарченко, приймав участь в дестабілізаційних процессах в Україні, фінансуючи плани Суркова, нічого доброго його повернення не обіцяє.
Про персону Захарченка, то все не так однозначно, хоча він виходячи з пресс-конференції російського ТАССу себе позиціонує як представник певного опозиційного руху, серйозно критикуючи сучасну українську владу, але ми повинні пам’ятати, що Захарченко колишній працівник МВС, а як відомо, колишніх не буває.
Відзначається, що колишній міністр МВС вміє нагнітати протестні настрої і спонукати суспільство на посилення агресивної політики РФ.

Як бачимо, 9 травня втікач Захарченко та бійці спецпідрозділу «Беркут» разом із сепаратистами та зрадниками України пройшли по Кремлівській площі разом з Путіним у «Безсмертному полку» з украінським прапором. Як багато украінців, можуть на вашу думку дістати український прапор на теренах Россії, і що з ними буде через 5 хвилин? Наші політичні вязні Микола Карпюк та Станіслав Клих сидять у застінках кремлівських сізо, лише за те, що вони патріоти нашої держави. А втікач Захарченко спокійно розхожує маршами сепаратистів з нашим державним прапором по Москві у колоні з Путіним. Це лише свідчить, що Путін зробив певний вибір і доручив Захарченку дестабілізувати Україну.
Тому, якщо Захарченко повертається до курирування Українських питань, це може привести до певної ескалації ситуації. Адже досвіду в діях, спрямованих на розкачку ситуації, на загострення ситуації, у Захарченка є досить.IMG_5221-10-05-18-06-01
Також, колишній очільник МВС залишається інструментом дій спеціальних підрозділів ФСБ та особисто Путіна. І звичайно всі ці дії працюють на загострення ситуації в нашому регіоні для отримання певних переваг для РФ.
Нагадаємо, втікачу Захарченко, що озвучені ним тези, про компромат та секретні документи, котрі він встиг поцупити, — є державною власністю та таємницею. Отже колишнім високопосадовцем України вчинені злочинні дії, котрі підпадають під статтю державна зрада та розголошення державної таємниці, спецслужбам інших держав. Тому, ми звертаємося до правоохоринних органів України дадити відповідну оцінку діям колишньго міністра втікача, котрий під час пресс-конференції сам підтвердив правопорушення.
До того ж, як бачимо, причетність Захарченка до кремлівського проекту «Безсмертний Полк України» підтверджується. СБУ треба більш ретельно вивчити це питання, оскільки влаштований в Украіні кремлівський шабаш Захарченка, то є репетиція держаного перевороту. Захарченко вивів своїх прихильників 9 травня на вулиці краіни, бо всі ці іх так звані ходи памяті та вшанування загиблих під час Великої вітчизняної Війни, то демонстрація його сили, для реваншу та подальшого повернення в Україну.

Обговорення
Вгору