Новини

Президент Філіппін спародіював Трампа

fea07ebdb7cef380aadecdaeb2b6ca89__1200x630.png

Родріго Дутерте не в перший раз привертає до себе уваги висказианія на адресу перших осіб США. До цього президент Філіппін двічі обматюкав нинішнього главу Білого дому Барака Обаму.

Президент Філіппін Родріго Дутерте спародіював обраного президента США Дональда Трампа. Коментуючи телефонну розмову з республіканцем, Дутерте зімітував його голос і акцент, повідомляє агентство Bloomberg.

 — Президент Дутерте, ти молодець. Я знаю, що ти переживаєш через ці критикують тебе американців. Але ти молодець, продовжуй в тому ж дусі, — цитує агентстово пародію Дутерте на Трампа.

Продовживши пародію, президент Філіппін від імені Трампа запропонував самому собі спільно випити кави і вирішити «проблему на кордоні Мексики і США».

 — Коли будеш у Вашингтоні чи Нью-Йорку, знайди мене, і ми вип'ємо кави. І, може бути, ти зможеш що-небудь запропонувати з приводу того, як з цим розібратися, чорт візьми, — продовжив Дутерте пародію, зазначивши при цьому, що після розмови з Трампом він відчуває себе «як святий».

20 жовтня під час свого візиту в Китай президент Філіппін Родріго Дутерте заявив, що прийшов час сказати «прощай» США, і в черговий раз назвав главу Білого дому з *** ним сином. За останній час це вже другий випад президента Філіппін на адресу Обами. В початку вересня, готуючись до вильоту в Лаос на міжнародний форум, Родріго Дутерте вже використав цей вислів по відношенню до Барака Обами.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору