Новини

Поранена ножем в горло петербурженка впала в кому після виписки з лікарні

565874313065094d8023de32e4a92b80__660x.jpg

Дочка постраждалої просить Слідчий комітет залучити медиків, які виписали її матір у важкому стані.

Незважаючи на вкрай важкий стан, петербурженка Ірину Васильєву виписали з Єлизаветинської лікарні. Однак через кілька годин жінка знову була госпіталізована в іншу клініку. Лікарі в даний час борються за її життя, але готують рідних до гіршого. За словами дочки Ірини Васильєвої Ксенії, лікарі Єлизаветинської лікарні накачали її мати барбітуратами, які могли спровокувати набряк головного мозку.

Нещастя з матір'ю Ксенії Іриною сталося ввечері 2 грудня. Жінка поверталася додому з гостей в пізній час, коли на неї напав грабіжник. Відкриваючи вхідні двері, Ірина відчула гострий біль від удару і на деякий час втратила свідомість.

 — Вона відкриває очі і бачить, як незнайомий чоловік складає її планшет в її ж рюкзак, монітор. Мама каже: «Ти що робиш? Ти хто?» А він побіг на кухню, взяв ніж і вдарив ним у шию. А після втік, — розповіла Ксенія виданню «Нова газета».

Петербурженка хотіла подзвонити в швидку, але телефон був вкрадений. І тоді важко поранена жінка в стані шоку пішки вирушила до відділу поліції, щоб повідомити про подію. Співробітники правоохоронних органів негайно викликали медиків. З ділянки жінку відвезли в Єлизавету лікарню, а грабіжника затримали по гарячих слідах.

 — З приймального відділення її відправили на операцію, після якої перевели в палату. Мені подзвонила сусідка мами по палаті і сказала: «Ваша мама лежить з ножовим пораненням», — згадує Ксенія.

За словами Ксенії, 5 грудня лікарі зустріли її зі словами: «Ваша мама п'яна — ми її виписуємо. Вона на перев'язці заснула». Дівчина розповіла, що її мати, дійсно, перебувала в неадекватному стані і не реагувала на питання — але виною тому був аж ніяк не алкоголь.

Виписка була призначена на вівторок, але Ксенія не стала чекати і викликала приватну швидку, щоб відвезти маму додому. Уже з дому вона знову викликала швидку, яка відвезла Ірину Васильєву в Маріїнську лікарню.

 — Нас взяли в Маріїнську лікарню. Лікар сказав, що треба в реанімацію терміново. Запитали, як в такому стані її взагалі звідти виписали. Зараз вона лежить у вкрай важкому стані, в комі. Лікар сказав, що у мами інтоксикація барбітуратами, — повідомила дівчина.

Як з'ясували медики Маріїнської лікарні, Ірину щільно «накачали» психотропними препаратами, хоча ніякої необхідності в цьому не було. Навпаки, як розповіла Ксенія, лікарі вважають, що барбітурати могли спровокувати набряк головного мозку.

Відзначимо, що медики Єлизаветинської лікарні заявляють: Ірина нібито відмовилася від стаціонарного лікування сама. Однак в тому стані, в якому перебувала жінка, зробити це було неможливо.

Зараз Ірина Васильєва в комі. Як розповідає Ксенія, лікарі готують її до гіршого і пропонують заздалегідь зібрати гроші на похорон. Дівчина ледь стримує сльози.

Ксенія Цвєткова написала заяву в слідчий відділ Калінінського району ГСУ СК по Петербургу на лікарів Єлизаветинської лікарні, сподіваючись залучити їх до відповідальності за тяжкий стан матері.

 — Я хочу покарати тих лікарів, які так вчинили. У мене там лежала бабуся. Її 31 грудня вигнали з цієї лікарні. Другого січня її знайшли замерзлою в снігу. У мене там помер брат. Я б не хотіла розпрощатися зі своєю мамою, — каже дочка постраждалої.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору