1523917862_maxresdefault.jpg
Аналітика

Оптимістична антикорупція, або нові пригоди старого НАБУшника | ШКОЛА КОРУПЦІЇ

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram: https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram: https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes: https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Наші LIVE-трансляції на YouTube: https://goo.gl/m946q7

Школа корупції сьогодні – це новий офіс антикорупціонерів (заздріть мовчки), нові пригоди старого НАБУшника (старий друг ліпше двох нових), 22 незадекларованих автобуси (випадково), обшук о 8-й ранку в української видавчині, яка лягла напередодні спати о 4-й ( а кого хвилює?), обіцяний Гройсманом захист для бізнесу (вибори на носі, тож кожен – герой), космодром для Австраліі (не вірите – а Україна готова його побудувати).

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції.

#Ісландія #islndtv #єсенс

Оптимістична антикорупція, або нові пригоди старого НАБУшника | ШКОЛА КОРУПЦІЇ
Обговорення

Популярне

Вгору