Новини

Наймолодший депутат Закса готує розширені відповіді на запити активістів

43ff15a0d3c21a914297346990563daf__660x.jpg

Організатор руху «Громадянин Пушкін» Олександр Бєляєв просить прокуратуру перевірити «однозначний» відповідь депутата петербурзького парламенту від ЛДПР 21-річного Віктора Сисоева, який відповів на два запити активістів ідентичними листами.

Один з відповідей Сисоева був призначений Бєляєву та датований 21 листопада, другий відповідь — вже по іншому запиту — датований 31 жовтня.

Як пояснив виданню «Нова газета», координатор Петербурзького регіонального відділення ЛДПР Олег Капітанів, молодий депутат дав однакові відповіді, тому що звернення надійшли від представників одного і того ж співтовариства.

 — Всім цікавий наш молодий депутат. Блогери вже неодноразово зверталися до інших депутатів Закса. У нас є статистика за їх зверненнями. Саме тому був зроблений такий короткий відповідь. Він однаковий був бо люди, які зверталися, це люди з однієї спільноти. Відповідь був зроблений проміжний. Зараз в даний момент часу готується розширений відповідь і вони його отримають, — розповів Капітанів. З приводу звернення активіста в прокуратуру, він зазначив, що кожен має право звертатися куди хоче.

 — Подивимося, що скажуть в прокуратурі, в цілому претензій до діяльності Сисоева немає, — прокоментував Капітанів.

Активіст Олександр Бєляєв розповів виданню «Нова газета», що дійсно звернувся до прокуратури.

 — Це дійсно так. Звернувся вчора. Я вважаю, подібні відповіді на питання — це знущання над громадянами. Вважаю, що депутатів за таке потрібно карати, щоб вони поважали своїх виборців. За словами Бєляєва, зараз він чекає реакції від органів з цього питання.

 — Бажано, щоб Сисоєва притягнули до адміністративної відповідальності і видали припис, щоб він видав відповідь по суті, — зазначив активіст.

В ЛДПР виправдали 21-річного депутата Сисоева тим, що люди не ходять на вибори.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору