1540600383_maxresdefault.jpg
Аналітика

Нафта важливіша за людину | Година Z Тетяною Гончаровою

Сьогодні година Z могла б бути арабською, якщо б цю мову знали ви і ведуча Таня Гончарова. Бо гість Олександр Богомолов, директор Інституту сходознавства ім. А.Ю. Кримського НАН України, знає арабську відмінно. Більше того, він багато знає про вбитого саудівського журналіста Джамаля Хашокджі та про складну ієрархію кланів і стосунків в Саудівській Аравії. Чи означає вбивство одного загрозу для інших, зокрема Європи і Америки, зі сторони саудитів? Чи Схід становить загрозу для Заходу — про це впродовж години ефіру ... українською, не арабською. Видихайте!

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції.

#Ісландія #islndtv #єсенс

Нафта важливіша за людину | Година Z Тетяною Гончаровою
Обговорення

Популярне

Вгору