Новини

На початку наступного тижня в Москву прийдуть 17-градусні морози

2e13e5fa9577650d883134862e589e53__1200x630.jpg

Похолодання в столичному регіоні почнеться в неділю і протримається до четверга.

Вплив теплого фронту продовжиться в столиці до суботи, в неділю температура повітря в Москві почне знову знижуватися, заявив виданню «Нова газета» заступник начальника ситуаційного центру Росгідромету Анатолій Циганков. В ніч з понеділка на вівторок стовпчики термометра опустяться до  — 17 ° С, а вдень температура повітря складе  — 10 ... 15 ° С

- Сьогодні буде тривати вплив теплого фронту, але температура злегка буде підвищуватися, зараз з ранку - 6 ... 7 ° С, удень підвищиться до -2 ° С, невеликий сніг буде. Посилення метра до 10 м / с. Далі на завтра ще вплив буде фронту, поривчастий вітер до 15 м / с. Деяке зниження температури буде в суботу, ніч - 2 ... 4 ° С і вдень так само. А далі ми опинимося в тиловій частині циклону до середи включно, відповідно, на наступному тижні прояснення, вночі при цьому зниження температури. У ніч на неділю - 8 ... 10 ° С, в понеділок до - 17 ° С, у вівторок і середу до -17 ° С нічні температури. Денні температури в неділю - 8 ... 10 ° С в понеділок - 10 ... 15 ° С — розповів Циганков.

Втім, вже до четверга Москву прийде чергова хвиля потепління.

- Уже до четверга очікується, що чергова хвиля потепління з наступним циклоном, імовірно, буде. У четвер потепління до - 5 ° С — зазначив він.

Раніше начальник ситуаційного центру Росгідромету Юрій Варакин розповів, що всього в грудні буде три відлиги, проте місяць стане найхолоднішим в Москві за останні 10 років.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору