Новини

На цьому тижні Москву чекає температурна чехарда і невеликі опади

1f7070eaf0d483dc01ba2d7300a9122e__1200x630.jpg

Майбутня ніч стане найхолоднішою на цьому тижні, проте вже до п'ятниці стовпчик термометра в столиці може піднятися вище нуля, а на вихідних нас знову чекає мінусова температура, заявив виданню «Нова газета» заступник начальника ситуаційного центру Росгідромету Анатолій Циганков.

 — За москве виходить мінлива хмарність, з проясненнями, невеликий сніг, вітер поривчастий ще залишається. Сьогодні днем ​​ — 5 ...  — 7 ° С вночі -12 ... . -14 ° С а завтра днем ​​ -7 ... -9 ° С . Це, виходить, найхолодніша ніч на цьому тижні буде. Далі ми будемо відчувати вплив наступного циклону, тепле повітря буде плавно приходити, на четвер в ніч -7 ... -9 ° С в денний час -2 ° З десь невеликий сніг. У п'ятницю ніч буде ще трохи тепліше, а вдень взагалі близько нуля, навіть десь +2 ... + 4 ° С опади невеликі. До вихідних знову зниження температури. Опади незначні, ніяких буранів не очікується. Тут, розумієте, циклон пішов і опади пішли, тиск буде підвищуватися. У ніч на четвер може бути невеликий сніг,  — сказав Циганков.

Раніше начальник ситуаційного центру Росгідромету Юрій Варакин розповів, що всього в грудні буде три відлиги, проте місяць стане найхолоднішим в Москві за останні 10 років.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору