Новини

Мінзв'язку Білорусії назвало причини блокування Анонімайзера Tor

36d2c3a6db43649b3f632dae92d67e17__1200x630.jpg

Блокування доступу до анонімної мережі Tor пов'язана з необхідністю обмеження доступу до заборонених ресурсів. Про це повідомляє інформаційне агентство БЕЛТА з посиланням на Міністерство зв'язку та інформатизації Білорусії.

В Мінзв'язку відзначили, що відповідно до законодавства інтернет-провайдери повинні обмежувати доступ до сайтів, на яких розміщені заборонені матеріали. Однак такі інструменти, як проксі-сервери і анонімні мережі, дозволяють обходити блокування.

Таким чином, дії Мінзв'язку покликані обмежити неанонімне доступ в інтернет, а відвідування заборонених ресурсів.

 — Білорусь не є першою державою, що застосовують дану практику для обмеження доступу до сайтів з інформацією, зміст яких спрямований на здійснення екстремістської діяльності, незаконний оборот зброї, наркотичних засобів, розповсюдження порнографічних матеріалів, сприяння незаконній міграції та торгівлі людьми, пропаганду насильства та жорстокості, — повідомило відомство.

Раніше в грудні білоруська влада приступили до блокування доступу до анонімної мережі. Адреси проксі-серверів Tor були внесені в чорний список Державної інспекції Білорусії з електрозв'язку Міністерства зв'язку та інформатизації.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору