Новини

Кубанська учениця стала «зіркою» школи після публікації порноснімков в соцмережі

33f587c5fc937a6caf2e11d41f797913__660x.jpg

В Краснодарі семикласники встали на захист однолітки Марії В. після публікації відвертих фото в Інтернеті.

Відверті фото з особистого листування між школяркою і її віртуальним другом з Молдавії, з яким Марія познайомилася в соціальних мережах, були розіслані їм після чергової сварки.

13-річний житель Кишинева Дмитро П. вирішив таким чином помститися екс-подружці в надії на те, що в школі над нею стануть сміятися і принижувати. Однак розрахунок хлопця виявився невірним. Фото, на яких оголена 13-річна школярка позує на камеру, вмить розлетілися по соцмережах, дійшовши до однокласників і класного керівника дівчинки. Однак замість подколи підлітки стали співчувати однокласниці і жаліти її. Більш того, староста класу, провела бесіду практично з кожним школярем на тему поведінки в такій ситуації і закликала не знущатися над Марією.

 — Спочатку всім було по приколу дивитися її фотографії, перекидати один одному. Але потім нам всім стало її шкода, адже вона вже і так отримала сповна. Тому ми всі встали на її захист. Тепер над нею ніхто не приколюється і не жартує з цього приводу нічого, — розповіли виданню «Нова газета» знайомі школярки.

З того моменту, як в Мережі спливли фотографії, 13-річна Марія В. перестала ходити в школу, з'являючись тільки для бесіди зі шкільним психологом. Однак за рекомендацією педагогів, незважаючи на пікантну ситуацію, учениці краще відвідувати шкільні заняття.

 — Дівчинці потрібна була робота з психологом, по теперішній час її ще не було в школі, вона з'являється тільки для бесіди з соцпрацівником. Можна розцінити її стан як шоковий — вона не зовсім розуміє, що сталося. Але ми розуміємо причину, по якій вона відсутня на заняттях. Найближчим часом дівчинка повернеться до уроків, — додало джерело.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору