1527252304_maxresdefault.jpg
Аналітика

«Кров, піт і сльози» від Луценка, або «Суспільне» не звітує | ШКОЛА КОРУПЦІЇ

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Наші LIVE-трансляції на YouTube ➜ https://goo.gl/m946q7

У 50-му (!!!), ювілейному уроці #школакорупції говоримо про кров, піт, сльози і “вертольоти” Генерального прокурора, про суспільне телебачення, керівництво якого (тобто Зураб Аласанія) не хоче звітувати розкаже журналіст і медіаексперт Олександр Зирін, а ще ви дізнаєтесь хто з політиків та чиновників заборгував за комунальні послуги і скільки.

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції.

#Ісландія #islndtv #єсенс

«Кров, піт і сльози» від Луценка, або «Суспільне» не звітує | ШКОЛА КОРУПЦІЇ
Обговорення

Популярне

Вгору