Новини

Конфлікт зі стріляниною в кафе під Ставрополем стався через розбиту тарілки

39591e7ef8fc812cc484f8d74a452f9c__1200x630.jpg

Троє молодих людей добре відпочивши в ресторані відмовилися платити за розбиту тарілку. Працівники кафе почали перешкоджати тому, щоб п'яна компанія пішла із закладу і між ними зав'язалася бійка.

 — Молоді люди під час застілля розбили тарілку. Випадково вони це зробили або навмисно не відомо, але сплативши рахунок за їжу, платити за зіпсоване майно молоді люди відмовилися. Співробітники вирішили не випускати трійцю з кафе і між ними зав'язалася бійка, — повідомило джерело в правоохоронних органах.

Під час цього, один із співробітників кафе викликав на місце співробітників Росгвардіі, які з'явилися протягом декількох хвилин.

Тепер словесна перепалка почалася вже між гуляками і правоохоронцями.

Щоб трохи остудити підпилих молодих людей силовики зробили декілька попереджувальних пострілів вгору з травматичного пістолета, але одна з куль зрикошетивши від стелі поранила в живіт бармена закладу.

 — Перший потерпілий постраждав від так званої «шалений» кулі. Один з пострілів, які правоохоронці проводили в стелю зрикошетив у живіт працівникові бару. Решта поранення отримали вже самі організатори бійки, гості ресторану, — повідомило джерело в правоохоронних органах.

Як вдалося з'ясувати виданню «Нова газета», всі постраждалі потрапили до лікарні з вогнепальними пораненнями різних частин тіла. На даний момент стан всіх чоловіків стабільний. Їхньому життю нічого не загрожує.

Найближчим часом постраждалі будуть виписані з лікарні на денний стаціонар.

Повний список постраждалих:

1. Селезньов А.

2. Касьянов Д.

3. Хутовой А.

4. Зенов Д.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору