1544632443_maxresdefault.jpg
Аналітика

ІстFAQ Буткевича

Цього разу поговоримо про те, чи має аналогії в світовій історії нинішній наш гібридний воєнний стан без формального оголошення війни, пройдемося в «Хронології тижня» від хана Батия до Грушевського та В'ячеслава Чорновола й що саме цим двом без перебільшення великим історичним постатям можна пред'явити нам, їх нащадкам.
Ну, а основна тема — це Будапештський меморандум. Міфи та легенди навколо нього будемо розвіювати з політтехнологом та істориком за освітою та призванням Олексій Голобуцький.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Health та Підсумок.

#Ісландія #islndtv #єсенс

ІстFAQ Буткевича
Обговорення

Популярне

Вгору