1541788805_maxresdefault.jpg
Аналітика

ІстFAQ Буткевича: Як НЕ працюють санкції | Година Z

Сьогодні поговоримо про те, чи правда, що американські санкції розвалили Радянський Союз, про Листопадовий чин, нашого Прометея — Василя Макуха та Куруківську ордонацію, що внесла розкол в козацтво. А головна тема — трагедія в Сандармоху 1937-го року, в якій варто шукати, в тому числі, й відповідь на питання, чому нема за кого голосувати на виборах. Запрошений експерт — знову кандидат історичних наук Владлен Мараєв.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції.

#Ісландія #islndtv #єсенс

ІстFAQ Буткевича: Як НЕ працюють санкції | Година Z
Обговорення

Популярне

Вгору