Instagram представив довгоочікувані функції

В фотосервісі «Інстаграм» з'явилася функція відключення коментарів під публікаціями і можливість «лайкнути» вподобане висловлювання. Про це повідомляється в офіційному блозі розробників.

На даний момент йде тестування нового функціоналу, а тому відключення коментарів доступно лише деяким користувачам. Широкій публіці дана можливість відкриється в найближчі кілька тижнів.

Як зазначається, користувачам буде достатньо відкрити додаткові параметри і вибрати пункт «Відключити коментарі». При цьому їх можна закрити як до окремих фотографій, так і до всіх публікацій відразу.

Також у користувачів буде можливість ставити «лайки» до окремих висловлювань. Ця функція не вплине на порядок видачі коментарів, хоча розробники не виключають подібних змін в майбутньому.

Крім того, в «Інстаграме» можна буде видаляти неугодних передплатників замість їх блокування. Відписав користувач при цьому не отримає ніяких повідомлень. На думку розробників, дана можливість стане в нагоді всім, хто хоче перейти з публічного типу аккаунта на закритий.

У вересні цього року «Інстаграм» представив функцію розширеного контролю за коментарями. Завдяки нововведенню користувачі змогли заносити певні слова і словосполучення в чорний список, що дозволяє приховати небажані висловлювання.

Фото з сайту LiveJournal.com

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *