Новини

Інформатору WikiLeaks не дозволили вказати жіноча стать в документах про службу

44db93fbf187fab225402af09446efb0__1200x630.jpg

Військові медики відхилили прохання Челсі Меннінг, незважаючи на її запевнення, що вона "досягла стабільності в жіночому поле ".

Інформатору WikiLeaks — військовослужбовцю-трансгендерів Бредлі Меннінг, який змінив стать, а потім поміняв і ім'я на Челсі — відмовили у внесенні змін до військову картотеку про перенесеної операції. Про це повідомляє агентство Reuters.

Прохання Челсі Меннінг, яка відбуває 35-річний термін в техаської в'язниці для чоловіків, відхилили військові медики, незважаючи на її запевнення, що вона «досягла стабільності в жіночому поле».

Що стало причиною відмови, не уточнюється.

Рядового першого класу Бредлі Меннінга заарештували в 2010 році за звинуваченням у шпигунстві і крадіжці держвласності — він передав WikiLeaks понад 700 тисяч документів, що стосуються військової операції США в Іраку. Трьома роками пізніше його засудили до 35 років в'язниці, а на наступний день після вироку Меннінг заявив про намір змінити стать і попросив називати його жіночим ім'ям Челсі.

Під час укладення страждає від гендерної дисфорії Челсі Меннінг двічі намагалася накласти на себе руки, а в середині листопада направила на ім'я Барака Обами петицію з проханням про скорочення терміну. ​​

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору