Новини

Ігор Акінфєєв пропустив в 43-му матчі Ліги чемпіонів поспіль

Воротар ЦСКА продовжив свою безпрецедентну серію з пропущеними голами в головному єврокубку на 38-й хвилині матчу з «Тоттенхемом» у Лондоні.

Ворота Акінфєєва вразив півзахисник збірної Англії Справі Аллі, який відправив м'яч крученим ударом в дев'ятку. Справедливості заради, в ході результативної атаки «Тоттенхема» судді не зафіксували офсайд. Рахунок після удару Аллі став 1: 1 — перший гол в матчі на 33-й хвилині забив Алан Дзагоєв.

Нагадаємо, що Акінфєєв пропускає в кожному матчі Ліги чемпіонів починаючи з 2006 року.

Гра з «Тоттенхемом» є прощальною на посаді головного тренера армійців для Леоніда Слуцького.

Під кінець першого тайму англійці провели в ворота Акінфєєва другий м'яч. Відзначився Харрі Кейн. Причому і в цьому випадку судді не помітили положення «поза грою».

На перерву команди пішли за рахунку 2: 1 на користь ЦСКА. Якщо команда Слуцького не зможе здобути в Лондоні перемогу, то достроково завершить виступи в єврокубках 2016/17.

Раніше путівки в 1/16 фіналу Ліги Європи завоювали «Ростов», «Краснодар» і «Зеніт».