Новини

Градський: Номінанти Першої національної музичної премії висували себе самі

3750ff6ece6952cafa646d4e23c90a7e__1200x630.jpg

Список претендентів на вручення Першої національної музичної премії визначали самі номінанти, заявив виданню «Нова газета» народний артист Росії, один з членів журі премії Олександр Градський.

-Я в таких речах не брав участі, мені подзвонив товариш, я йому не відмовив. Далі мені принесли анкету, дуже розгорнуту, в ній були інструменталісти, виконавці камерної музики, багато номінацій. Я задав один тільки питання: як вони потрапили в номінанти? Отримав цікаву відповідь: вони самі себе висунули. Мені так сказали. Я не вважаю це неправильним: хто хотів брати участь, той себе сам і висунув. У соцмережах я побачив себе мало не на чолі цього списку журі. Виходить, що ми журі, яке саме вибрало цих людей, це не так. Я, як член журі, вибирав тих, хто мені найменше дратує. Комісії, яка б сиділа і прослуховувала композиції і вибирала, на мій погляд, не існує, — сказав Градський.

Артист зазначив, кого він особисто вважає кращими з кращих в російській музиці.

 — У мене є своя точка зору, хто краще за всіх в країні співає. Вони всі працюють в театрі «Градський хол», вісім або дев'ять осіб. Вони колишні учасники і переможці проекту «Голос». Вони на голову краще. Але це нічого не означає, — зазначив Градський.

При цьому музикант рекомендував колегам не висуватися самим, а чекати думки глядачів і професійної комісії.

Напередодні в Москві вручили нагороди Першої національної музичної премії. Серед переможців виявилися Діма Білан в номінації «Кращий співак», виконавиця Ялинка в аналогічній жіночій номінації, «А-Студіо» стала найкращою поп-групою, Філіп Кіркоров взяв статуетки за «Найкраще концертне шоу» і «Кращу пісню для фільму». Але справжнім тріумфатором стала група «Ленінград»: команду Сергія Шнурова не тільки визнали найкращою рок-групою, кліп на пісню «Експонат» став кращим у своїй номінації, а «В Пітері — пити» — найкраща пісня країни.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору