Новини

Главу ЦПЕ Інгушетії затримали у справі про смерть підозрюваного під час допиту

В липні поточного року в відділенні поліції помер підозрюваний в пограбуванні банку Магомед Даліев. За верссіі слідства, співробітники правоохоронних органів перевищили повноваження під час дізнання.

За словами джерел «Нова газета»а в правоохоронних органах, начальника Центру з протидії екстремізму МВС Росії по Інгушетії Тимура Хамхоєва затримали у справі про смерть затриманого Магомеда Даліева в відділі поліції в липні минулого року. Раніше за фактом смерті чоловіка співробітники СКР порушили кримінальну справу за 286-ю статтею КК РФ «Перевищення посадових повноважень із застосуванням насильства».

 — В кабінеті Хамхоєва були проведені обшуки, вилучено документацію — повідомило джерело.

Родичі загиблого у відділі поліції також підтвердили версію про затримання Хамхоєва у справі про смерть Даліева.

 — Нам подзвонили з СК і повідомили про затримання. Ми дуже довго цього домагалися і після наших численних звернень в різні інстанції справа зрушила з мертвої точки, — розповіла сестра загиблого Фаїна.

Нагадаємо, Магомеда Даліева підозрювали в пограбуванні філії «Россельхозбанка» в міському поселенні Сунжа на 12 мільйонів рублів. При затриманні у нього виявили дві ручні гранати. Передбачуваного грабіжника доставили на допит в Центр протидії екстремізму МВС по Республіці Інгушетія, де він і помер під час допиту.

За фактом смерті Даліева було порушено кримінальну справу. Слідчі прийшли до висновку, що співробітники правоохоронних органів перевищили повноваження під час дізнання.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору