Новини

Глава Гусбі МВС по СЗФО вимагав 100 млн за закриття справи на 1,5 мільярда

ГСУ СК РФ по Санкт-Петебурзі порушило кримінальну справу стосовно начальника 17 відділу «Захід» РУСБ Гусбі МВС Росії Юрія Тимченко.

Тимченко підозрюють в отриманні хабара. Також у справі проходять ще дві людини — Кон стантін Марченков і Сергій Зіновенко, яких вважають посередниками в отриманні незаконної винагороди.

За даними слідства, Тимченко, знаючи про наявність у провадженні слідчих органів ГСУ СК Росії по місту Санкт-Петербургу кримінальної справи, порушеної за фактом несплати податків товариством з обмеженою відповідальністю «Ділові лінії» в сумі понад один мільярд рублів, а також про накладення арешту на грошові кошти даного суспільства в сумі не менше 1,5 мільярда, з листопада по грудень 2016года неодноразово вимагав від представника вказаного товариства передати йому через посередників — Марченкова і Зіновенко хабар в сумі не менше 100 млн рублів.

Хабар призначався за сприяння зняттю арешту з розрахункових рахунків і припинення кримінальної справи. Згідно з вимогами Тимченко частину хабара в сумі 50 млн рублів повинна була бути передана не пізніше 8 грудня 2016 року, а другі 50 млн рублів після зняття арешту з розрахункових рахунків ТОВ «Ділові лінії».

У вечірній протягом 8 грудня 2016 року в приміщенні одного з підземних паркінгів в місті Санкт-Петербурзі Марченков і Зіновенко отримали від представника ТОВ «Ділові лінії» муляж грошових коштів на суму 50 млн рублів для подальшої передачі їх Тимченко. Після цього вони були затримані співробітниками УФСБ Росії по Санкт-Петербургу і Ленінградської області. Також був затриманий і Тимченко, в кабінеті якого були виявлені грошові кошти в сумі 350 тис. Рублів.

В даний час вирішується питання про арешт підозрюваних і пред'явлення їм звинувачення. Розслідування кримінальної справи триває.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору