Новини

«Гірші з істот»: бойовики ІГІЛ до смерті забили камінням гомосексуаліста

b353c7057db68d55a7b410fdef2c2715__1200x630.jpg

В Мережі з'явилася добірка шокуючих фотографій, опублікованих терористичною організацією ІГІЛ *, страти людини , який був звинувачений в «злочинній гомосексуальності». Після зачитування смертного вироку чоловік був скинутий з даху будівлі в Алеппо, а потім натовп, в якій були і діти, добила його камінням.

Невідомому зав'язали очі і притягли на вершину будівлі в кварталі Маслама після того, як він був звинувачений в «гомосексуальні стосунки.» Потім його зіштовхнули з даху особою вперед — і він розбився на смерть буквально в сантиметрах від натовпу глядачів. Перед вбивством релігійна поліція ІГІЛ зачитала вголос звинувачення проти жертви.

Невідомо, пережив людина падіння, але на фотографіях видно, що впав був потім побитий людьми з натовпу, яка спостерігала за стратою.

Сотні представників сексуальних меншин були вбиті ісламістами, вони зазнають знущань як «гірші з істот». Тільки за серпень цього року було скоєно чотири страти в Мосулі, раніше повідомлялося, що в Сирії терористи публічно стратили 25 гомосексуалістів.

* Організація заборонена в Росії Верховним судом РФ.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору