Життя — це рух чи пальцями по клавіатурі — теж достатньо? Сьогодні (як і завжди) в #ГОДИНА_Z Таня Гончарова про те, що нас вбиває — гіподинамію. Лікар-ортопед-травматолог вищої категорії, доктор медичних наук Андрій Бабко і головний реабілітолог Центру ортопедичної реабілітації «Майстерня Руху», кандидат наук, фізичний терапевт Тарас Заморський про недостатню кількість рухів, гіршу за... ВІЛ і чому 13 тисяч кроків краще, ніж 25 тисяч).

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції.

#Ісландія #islndtv #єсенс

Гіподинамія — смерть. Рух — життя | Година Z Тетяною Гончаровою
Обговорення

Популярне

Вгору