Новини

Футболіст Денисов підвищив суму позову до «Динамо» на 15 мільйонів рублів

83896df326d6237942079bf23aa868fa__1200x630.jpg

Виступаючий на правах оренди за «Локомотив» Ігор Денисов хоче отримати від знаходиться в передбанкрутному стані московського «Динамо» вже 57 мільйонів рублів.

Про це повідомляє джерело в «Динамо».

Раніше «Нова газета» писав, що 32-річний Денисов звернувся до Палати з вирішення спорів РФС з вимогою погасити борги із зарплати за серпень і вересень (388 тисяч євро і 14,3 млн рублів). У євро півзахисник отримував стимулюючу надбавку в «Динамо», в рублях — частина зарплати після переходу в «Локо» на правах оренди. В цілому московський клуб, на думку Денисова, заборгував йому як мінімум 42 мільйонів рублів.

Проте в жовтні російський опорник також залишився без жодної копійки від свого роботодавця, тому відреагував негайно новою заявою до Палати, в якому сума вимог збільшена до 57 млн ​​рублів. Тепер футболіст наполягає на забороні «Динамо» реєструвати новачків до виконання зобов'язань.

Як вже повідомляв «Нова газета» «Динамо» останні кілька місяців перебуває в передбанкрутному стані. У клубі не платять зарплати і преміальні, значна частина бюджету пішла на будівництво нової «ВТБ-Арени», але при цьому банк може незабаром припинити співпрацю і вже почав скорочувати інвестиції в команду. Загальна заборгованість легендарного московського клубу складає близько 13 млрд рублів.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору