Новини

Ермітажний кіт Трамп розлучився з кішкою Хілларі і шукає новий будинок

e158f11c71f45fc38af1f8f48f428168__1200x630.jpg

Доля ермітажного кота, названого в честь обраного президента США, до цих пір не вирішена. Як розповіла голова проекту «Республіка кішок» Анна Кондратьєва, Трампа не поспішають забирати.

А ось кішці Хілларі пощастило більше. Вона знайшла нових господарів і покинула кота-співмешканця Трампа.

 — Охочих немає забрати Трампа. У нас він вже три-чотири місяці. Цікавилися пару раз їм. Але то довжина хвоста не влаштовує, то вуха не підходять, — пояснила Кондратьєва.

За її словами, після розриву з Хілларі у Трампа залишилося менше двох тижнів на пошук нових господарів. Якщо до 20 грудня не знайдеться бажаючих забрати кота, його переведуть в підготовлюваний до відкриття філія кафе під назвою «Республіка котів» на Ливарному проспекті.

 — Якщо Трамп до цього часу не знайде будинок, то переведемо його. Зараз він у волонтерів знаходиться, все ветеринарні обробки він пройшов. Ми сподіваємося, що його заберуть. Але якщо немає, то він буде на відкритті «Республіки котів», — додала Кондратьєва.

Після перемоги республіканця на виборах на пост глави США ермітажного кота Трампа пригостили делікатесом-паштєтікі. У той період рудого вихованця забрали нові господарі, які, судячи з усього, незабаром повернули його назад.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору