Елісон Метьюс Дейвід «Жертви моди: небезпечний одяг минулого» | НАЧИТАЛАШОУ

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Наші LIVE-трансляції на YouTube ➜ https://goo.gl/m946q7

Двісті років тому виробництво модних предметів гардеробу вбивало, як правило, двох людей – виробника та того, хто носить. Сьогодні модна індустрія знаходиться на третьому місці по забрудненню довкілля та вбиває весь світ.
Говоримо про красу, що вбиває, етичне споживання та маніпуляції з “мастхевами”. В гостях #начиталашоу засновниця бренду взуття Marsala Марія Маслій

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції.

#Ісландія #islndtv #єсенс

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *