Новини

Експерти: Малюка, який помер в листопаді в машині швидкої, не було шансів врятувати

f9b567b277b3b16c98655a9ed7b32ff6__1200x630.jpg

В Ленобласті завершена експертиза після трагедії в Ломоносовському районі, коли в машині швидкої допомоги помер 4-річний Марк. Згідно з її результатами, малюка практично не було шансів врятувати. «Навіть якби його довезли до лікарні, врятувати все одно не вдалося б», — прокоментував Микола Ємельянов, заступник голови обласного уряду з соціальних питань.

Він також уточнив, що сім'я, в якій стався нещасний випадок, приїхала в Ломоносовський район з Удмуртії. При цьому вони не є зареєстрованим користувачем за місцем проживання і не були прикріплені до дільничних лікарів. Тому медики не оглядали хлопця до того, як все сталося, і не могли зробити висновок про його стан.

В уряді регіону всім сім'ям, які опинилися в подібній ситуації і не мають прописки, готують повідомлення. За словами обласного чиновника, це необхідно насамперед для того, щоб дані про які проживають були в адміністрації.

Він також повідомив, що для швидкої допомоги буде створена єдина система. Обласні реанімобілі НЕ будуть закріплювати за конкретною лікарнею. Виклик буде надходити на станцію, яка розподілить будь-який з 30 машин. З 15 грудня регіональна служба швидкої допомоги почне працювати за цією схемою.

Трагічний інцидент стався днем ​​26 листопада в Ломоносовському районі Ленобласті. З котеджного селища Глухівське роздолля госпіталізували 4-річного хлопчика Марка. У малюка і його брата піднялася температура майже до 40 градусів. З ознаками ротавірусної інфекції їх повезли в лікарню. Примітно, що медики приїжджали на виклик двічі.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору