Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram: https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram: https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes: https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Наші LIVE-трансляції на YouTube: https://goo.gl/m946q7

Тема сьогоднішнього #НАЧИТАЛАШОУ: Андрагогіка.
Суспільство та культура вимагають від нас постійного підвищення кваліфікаціі, а глобальний світ дає безліч можливостей та інструментів: тренінги, курси, книги, приватні інститути. Що обрати та чим навчання дорослих відрізняється від шкільного, – говоримо в програмі. В гостях Вікторія Дерюгіна — спеціаліст з навчання дорослих.
Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції.

#Ісландія #islndtv #єсенс

Джош Вайцкин «Искусство учиться» | НАЧИТАЛАШОУ
Обговорення

Популярне

Вгору