Новини

Данні і Ломбертс залишили відбитки стоп для клубного музею «Зеніту»

35a8a25e0946c8df22e3d3b6dd1cd057__660x.jpg

У вівторок в тренувальному центрі на вулиці Аккуратова пройшла презентація зліпків гравців футбольного клубу «Зеніт» Мігеля Данні і Ніколаса Ломбертса для майбутньої Алеї слави синьо-біло-блакитних, яка буде розташовуватися в клубному музеї. Рекордсмени серед легіонерів по числу проведених матчів за «Зеніт» стали першими діючими футболістами, які взяли участь в подібній церемонії.  — Продовжую відчувати себе звичайним футболістом. Звичайно, мені приємно потрапити в число легенд «Зеніту». Клуб підтримує мене весь цей час, тому сподіваюся, що скоро повернуся на поле, почну грати і принесу команді багато забитих м'ячів і результативних передач. Хочу принести успіх клубу і вболівальникам, — зазначив Данні.

Португальський півзахисник провів у складі синьо-біло-блакитних 242 матчі, забив 64 м'ячі і віддав 86 результативних передач. Разом з клубом Данні ставав триразовим чемпіоном Росії, дворазовим володарем Кубка країни, володарем суперкубків Росії і УЄФА. На рахунку Ломбертса, крім рекордного числа матчів серед легіонерів клубу, 11 голів і шість результативних передач. Разом з «Зенітом» бельгієць ставав чотириразовим чемпіоном країни, дворазовим володарем Кубка Росії, володарем Кубка УЄФА і Суперкубка країни.

 — Так, це прекрасне почуття, — зізнався Ломбертс. — 285 матчів, які я провів у складі «Зеніту», — це серйозно. Подивимося, чи зумію я набрати 300. Приємно бути частиною великої історії, і я пишаюся цим досягненням.

Раніше для Алеї слави «Зеніту» відбитки стоп і рук залишали Станіслав Завидонов, Герман Зонин, Василь Данилов, Анатолій Зінченко, Володимир Казаченок, Юрій Желудков, Анатолій Давидов, Олександр Горшков, Михайло Бірюков, Володимир Голубєв, Вадим Храповицький і Володимир Клементьев, В'ячеслав Малафєєв, Олексій Ігонін.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору