Новини

Чотири людини постраждали в результаті стрілянини в кафе під Ставрополем

2043424369efd5eba54c1bb38bcb7d2c__1200x630.jpg

Троє молодих людей, відпочивши в ресторані «Рубльовка» в станиці Демино Ставропольського краю, відмовилися платити по рахунку.

В цей час один із співробітників кафе викликав на місце співробітників правоохоронних органів, які з'явилися протягом декількох хвилин. Тепер словесна перепалка почалася вже між гуляками і правоохоронцями.

Щоб трохи остудити підпилих молодих людей, силовики зробили декілька попереджувальних пострілів вгору з травматичного пістолета, але одна з куль, зрикошетивши від стелі, поранила в живіт бармена закладу.

 — Перший чоловік постраждав від так званої випадкової кулі. Один з пострілів, які правоохоронці проводили в стелю, зрикошетив у живіт працівникові бару. Решта поранення отримали організатори бійки — гості ресторану, — повідомило джерело «Нова газета»а в правоохоронних органах.

Як вдалося з'ясувати, всі постраждалі потрапили до лікарні з вогнепальними пораненнями різних частин тіла. На даний момент стан всіх оцінюється як стабільний. Їхньому життю нічого не загрожує. Найближчим часом вони будуть виписані з лікарні на денний стаціонар.

Повний список постраждалих:

1. Селезньов А.

2. Касьянов Д.

3. Хутовой А.

4. Зенов Д.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору