1538406664_maxresdefault.jpg
Аналітика

Чи має релігія термін придатності? | Ultima Cena

Релігія — це невід’ємна складова людського буття чи атавізм? Чи має релігія термін придатності? Нові питання потребують нових відповідей.
У програмі Ultima cena ми порушуємо питання щодо існування релігії у сучасному світі, обговорюємо проблеми релігійного світосприйняття з компетентними гостями: філософами, релігієзнавцями, науковцями та представниками різних конфесій.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції.

#Ісландія #islndtv #єсенс

Чи має релігія термін придатності? | Ultima Cena
Обговорення

Популярне

Вгору