Новини

Через три дні після трагедії в Княжичах Аваков «терміново» перервав візит до Канади

1b393f803532c32c86047a808bc39a58__1200x630.jpg

Озброєний конфлікт в селі Княжичі в Київській області стався три дні тому, в ніч на 4 грудня.

Міністр МВС України Арсен Аваков повертається в Україну з відрядження в Канаду. Як повідомляється, поїздка переривається достроково через трагічних подій в Княжичах. Про це сам Аваков повідомив в Twitter.

 — Переговори з чотирма міністрами Канади, конференція «Гібридна війна проти України», інтерв'ю плюс допомога 8.5 млн дол. Лечу через океан. Спасибі Оттава! — Свідчить текст міністерського повідомлення.

Озброєний конфлікт в селі Княжичі в Київській області стався в ніч на 4 грудня. З отруднікі ГСУ виїхали в приватний будинок, де спрацювала сигналізація. Як виявилося, в сусідньому будинку перебували оперативники які влаштували пастку для грабіжників. Через відсутність координації поліцейські прийняли один одного за злочинців і відкрили вогонь. Загинули два співробітника ДСО, двоє поліцейських розвідників і один співробітник спецпідрозділу КОРД.

До слова, про свій намір екстрено покинути Канаду Аваков з аявлял і раніше, через добу після стрілянини в Княжичах, 5 грудня. Про це повідомляла прес-служба МВС України.

 — На Значення зустрічі в Канаді — дуже важливі з точки зору програми партнерства з урядом Канади для підтримки сектора безпеки в Україні у 2017 році. Проте після зустрічі з міністром міжнародної торгівлі Канади Христею Фріланд та міністром громадської безпеки Ральфом Гудейл, я скасовую інші зустрічі і повертаюся в Україну, — цитувало Авакова відомство два дні тому.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору