1546561084_maxresdefault.jpg
Аналітика

Будні антарктичної станції «Академік Вернадський» | Година Z Тетяною Гончаровою

#ГОДИНА_Z сьогодні, як «айсберг в океані» — про вічну мерзлоту, кригу і холод, які нас вбивають. Чи не вбивають? Боротися з ними чи співіснувати? Директор Національного Антарктичного Наукового центру Євген Дикий вже готовий розповісти Тетяні Гончаровій в останньому випуску цього року всю правду про мінусові температури, пінгвінів — таких мімішних на перший погляд і рослини, яким начхати на те, що плюсова температура їм ніколи не світить.
P.S. В чому різниця між Антарктидою і Антарктикою ви теж дізнаєтеся:)

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Health та Підсумок.

#Ісландія #islndtv #єсенс

Будні антарктичної станції «Академік Вернадський» | Година Z Тетяною Гончаровою
Обговорення

Популярне

Вгору