Новини

«Бий Бабанчіка». Батьки звинуватили фізрука в перетворенні школи в бійцівський клуб

6d465616c2790ee0e0021b6306a30586__660x.jpg

За словами батьків школярів, в спровокованих педагогом бійках страждали не тільки хлопчики, а й дівчатка часто були об'єктами побиття, нагородами за які були п'ятірки по фізкультури.

СУ СК РФ по Ярославській області розбирається в подробицях серії інцидентів, що сталися в місцевій школі селища Ярославка.

Днями батьки написали заяву в поліцію на місцевого вчителя фізкультури Роланда Маркіна, куди підкріпили довідки з лікарні про зняті побої.

 — Я помітила у сина синці, але шуму не стала піднімати, тому що для хлопчиків це нормально, — згадує мама Дані — Діана Бабанова. — Пізніше у Дані заболів живіт, і я подзвонила класної керівниці Ганні Анатоліївні, яка запитала, чи не розповідав їй син про події на уроці фізкультури в п'ятницю.

За словами класного керівника, її дитина теж потрапив під вплив жорстких заходів шкільного педагога. Анна Анатоліївна розповіла, що її син Єгор посварився з хлопчиком на уроці, після чого викладач Роланд М. взяв його за руки і наказав іншому хлопчикові бити школяра, поки той не міг чинити опір.

 — На уроці ми спочатку бігали, потім Роланд Андрійович кидав гребінець або браслет, а ми за ним бігали — це була така гра у нього, — згадує Даня. — Потім він пообіцяв поставити п'ятірки тим, хто поб'є дівчаток, а потім мене, а тим, хто не стане, він обіцяв поставити двійки. І при цьому говорив: «Бий Бабанчіка!».

Зараз викладач написав заяву на звільнення за власним бажанням, молода людина заперечує всі звинувачення і каже, що це вигадки, а він просто грав з дітьми. Директор школи розповіла, що камери, на жаль, вже перезаписати, і по ним неможливо переглянути подій тих днів.

Даний матеріал «Нова газета» розробив спільно з інформаційним агентством «ЯрКуб».

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору