Новини

Apple розкриє секрети в області штучного інтелекту

Корпорація з Купертіно має намір публікувати результати досліджень, пов'язаних з технологіями штучного інтелекту, передає Business Insider.

Про це під час конференції NIPS в Барселоні заявив Русс Салахутдинов, директор Apple з досліджень в області ІІ і професор Університету Карнегі  — Меллона в Пенсільванії.

Каліфорнійський технологічний гігант завжди був одним з найбільш укритті учасників хайтек-ринку, який зберігав всі свої розробки в секреті. На думку видання, Apple була змушена змінити звичний підхід до досліджень заради залучення нових перспективних кадрів.

Фахівці в області штучного інтелекту хочуть ділитися результатами своєї роботи з громадськістю та робити внесок у розвиток науки. Політика Apple, при якій будь-які дослідження стають торговими секретами корпорації, просто відлякує талановитих вчених. Крім того, для досягнення значущих результатів в даній сфері дуже важливо взаємодіяти з іншими учасниками ринку.

Раніше про запуск партнерської проекту в області штучного інтелекту оголосили компанії Facebook, Amazon, Google, IBM і Microsoft. Група поставила перед собою завдання проведення досліджень і поширення передового досвіду.

Трохи пізніше корпорація Microsoft погодилася надати платформу хмарних обчислень корпоративного рівня Azure некомерційної компанії OpenAI, одним із засновників якої є Ілон Маск.

Фото з сайту LiveJournal.com

Обговорення

Популярне

Вгору